Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 Electric Toothbrush with Travel Case, 3 x Cleaning Modes, 3 Intensities & Additional Toothbrush Head – Black (UK 2-pin Bathroom Plug) – HX6870/47

Doğal Beyaz Dişler

Yüzey lekelerini temizlemek ve daha beyaz bir gülüşü ortaya çıkarmak için W DiamondClean fırça kafasına tıklayın.  Yoğun olarak paketlenmiş merkezi leke ile kıllanabilen kıllar ile, sadece bir hafta içinde dişleri beyazlatması klinik olarak kanıtlanmıştır.

Amazon.co.uk Price: £107.08 (fiyat güncellemesi: 25/01/2020 11:52 PST- Detaylar)

Daha beyaz dişler. 

Sadece 1 hafta içinde dişleri beyazlatır.

Benzersiz bir sonik teknolojiye sahip olan Philips Sonicare ProtectiveClean, inanılmaz derecede etkili, ancak yumuşak bir temizlik sağlayan plağı süpürür.

Yerleşik basınç sensörümüz dişlerinizi ve diş etlerinizi korumak için çok sert fırçalayıp fırçalamadığını size bildirir.

Bu elektrikli diş fırçası, fırçalarınızı üç mod ve üç yoğunluk seçeneği ile özelleştirmenizi sağlar.  Temiz mod üstün temizlik için standarttır.  Beyaz mod, yüzey lekelerini çıkarmak için ideal moddur.  Sakız Bakımı modu, azaltılmış güçlü fırçalama için ekstra bir dakika ekler, böylece diş etlerinizi hafifçe masaj yapabilirsiniz.  Üç yoğunluk, temizlemenizi artırmak için daha yüksek bir ayar ve daha hassas ağızlar için daha düşük bir seçim arasında seçim yapmanızı sağlar.

BrushSync, fırça kafanızı ne kadar uzun süredir kullandığınızı ve fırçalamayı ne kadar zorladığınızı izler.  Fırça kafasını değiştirme zamanı geldiğinde, kolunuzdaki bir ışık size bildirir.  Bu şekilde, fırça kafanızın her zaman en iyi performansı gösterdiğinden emin olabilirsiniz.

Birinci sınıf seyahat çantası elektrikli diş fırçasını hijyenik olarak saklarken, kompakt seyahat şarj cihazı siz hareket halindeyken üst üste kalmanızı sağlar.  Tek bir tam şarjla iki haftalık düzenli kullanım elde edersiniz, ancak şarj cihazı daha uzun yolculuklar için sadece bilettir.

Güvenli bir fırçalama deneyiminden emin olabilirsiniz: sonik teknolojimiz, diş telleri, dolgu malzemeleri, kronlar ve kaplamalar ile kullanıma uygundur ve boşlukları önlemeye ve diş eti sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur.