Fitbit Flex 2 Fitness Akıllı Bileklik

 

  • Adım, mesafe, yakılan kalori ve aktif geçirilen dakikaların takibi
  • Yüzme sporunda vücudunuzdaki değişimleri takip etmek için de suya karşı dayanıklıdır, okyanuslarda, duşta, havuzda ve her yerde suya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır
  • Süper incedir ve bilezik ve kolye benzeri aksesuarlarla da taşınabilir özelliktedir
  • SmartTrack seçili egzersizleri otomatik olarak tanır ve onları Fitbit uygulamasına kaydeder

 

 

£86.23 (fiyat güncellemesi: 19 Haziran 2019, 04:10)

Etiketler:

 

Hayat seni nereye götürürse götürsün eşlik etmeye hazır -ince, su geçirmez akıllı bileklik yeni Fitbit Flex 2ile tanışın. Süper ince, çıkarılabilir bilezik ve kolye benzeri aksesuarlarla da taşınabilir olduğundan cihazınızı istediğiniz yere istediğiniz şekilde götürebilirsiniz. Otomatik tüm gün aktivite kaydı ve uyku takibi, gününüzün nasıl geçtiğini gösterir ve SmartTrack otomatik egzersiz tanıma ile yaptığınız egzersizleri sizin için kaydeder. Gizli ilerleme ekranı, aramalara, kısa mesajlara ve Harekete Geçiren Hatırlatıcılar’a erişiminizi sağlamak için renk kodlu LED ışıkları kullanır. Ayrıca yüzerken veya yağmurlu bir günde koşuya çıktığınızda akıllı bilekliğiniz ıslanıp bozulur mu diye endişe etmenize kesinlikle gerek yok. Akıllarda yer etmiş akıllı bileklik modelimizin yeni nesil modeli Hiçbir derdi yok, kullanımı son derece eğlenceli ve her halinizle uyumlu.

Product Description

Note: Plugging your charging cable into a USB port on your computer or other low-energy device. If necessary, you can use a UL-certified USB wall charger. Don’t use a USB hub or battery pack to charge, and only use the charging cable that came with your tracker.Plug the charging cable into the USB port on your computer or a UL-certified USB wall charger. Do not let a product being charging over night. A normal charge can take from 2 to 4 hours max.

Track steps, distance, calories burned, active minutes, and hourly activity
Wear it in the shower, ocean or pool. Operating temperature 14°F to 113° F
Removable tracker by hiding it inside wristband, bangle and pendant
Automatically track how long and how well you sleep
Get call and text notifications with unique vibration patterns
Small band length are around 22cm and Large band length are around 25cm